KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12804142
nr 1280 4142
Oljemålningar
4 st, Sjöqvist och J. Malm. Signerad. Olja på pannå, 14x20cm respektive 9x9cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 7 oktober 2019
kl 19:52:11
100 kr
150 kr
200 kr